Akcesoria

obrazek1obrazek2obrazek3obrazek4obrazek5obrazek6obrazek7obrazek8obrazek9obrazek10obrazek11obrazek12obrazek13obrazek14obrazek15obrazek16obrazek17obrazek18obrazek19obrazek20obrazek21obrazek22obrazek23obrazek24obrazek25obrazek26obrazek27obrazek28obrazek29obrazek30obrazek31

Oferujemy produkty poniższych producentów:

Aby Twoje codzienne otoczenie było bezpieczne Safety 1st wprowadziło na rynek całą gamę produktów zabezpieczających. Blokady drzwi, zabezpieczenia do kontaktów, blokady szuflad, szafek, kuchenki i lodówki, osłony na rogi stołu, bramki zabezpieczające schody. Jesteś świadomym Rodzicem i wiesz, ile niebezpieczeństw czeka na Twojego malucha w domu i najbliższym otoczeniu. Safety 1st to produkty przydatne i pomysłowe, ale także trwałe i łatwe w użyciu. Dorośli i Maluchy nie patrzą na świat tymi samymi oczami – dlatego właśnie Safety 1st stale pracuje nad produktami, które uczynią ten „mały świat” naszych dzieci bezpieczniejszym. Oprócz zabezpieczeń polecamy fantastyczne szelki do nauki chodzenia i akcesoria potrzebne w podróży: lusterka do samochodu, osłony i rolety przeciwsłoneczne.

Nasz Doradca podpowie, jak uczynić Twój dom bezpieczniejszym i pokaże jak używać zabezpieczeń.

Teraz w ofercie również łóżeczka turystyczne, kojce, krzesełka do karmienia

obrazek33
Philips Avent
  Dostępność:
 • Katowice
 • Poznań

Ciąża i pierwsze dni rodzicielstwa to ekscytujący i pełen wyzwań okres, w którym dobrze jest znacń eksperta w tej dziedzinie, gotowego wyciągnąć pomocna dłoń i zaopiekować się Toba i Twoim dzieckiem. Firma AVENT opracowuje i wytwarza produkty inspirowane przez naturę od 1984 roku. Produkty te zostały poddane wyczerpującym badaniom i próbom klinicznym. Obecnie jako Philips AVENT, będąca częścią koncernu Philips Group, firma stawia sobie za cel dalsze tworzenie nowatorskich rozwiązań, które sprawia, ze karmienie i opieka nad dzieckiem staną się jeszcze bezpieczniejsze i łatwiejsze. W naszej ofercie znajdują się produkty do karmienia (m.in. smoczki, butelki, pojemniki na mleko) oraz do opieki i higieny (laktatory, podgrzewacze, sterylizatory).

obrazek34
Medela
  Dostępność:
 • Katowice
 • Poznań

Medela troszczy się o zdrowie karmiącej mamy i jej dziecka.Dlatego rozumiejąc korzyści płynące z karmienia naturalnego proponuje skuteczne rozwiązania problemów laktacyjnych.

Bo nic nie zastąpi mleka mamy

Mleko mamy jest najlepsze dla optymalnego rozwoju dziecka. Medela propaguje karmienie piersią i wspiera matki karmiące. Produkty wspomagające karmienie piersią, które powstały jako wynik wieloletnich badań pomogą Wam rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy.

W naszym sklepie znajdziesz podstawową gamę produktów firmy Medela - butelkę Calma, laktatory oraz pojemniki na pokarm matki. Porozmawiaj w sklepie z naszym Doradcą - dobierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie

obrazek35
Baby Art
  Dostępność:
 • Katowice
 • Poznań

Foldery w komputerach i telefonach - to tam właśnie młodzi rodzice najczęściej przechowują zdjęcia swoich maluszków. Baby Art. zachęca do wspólnego z dzieckiem tworzenia wspomnień - i to tych najbardziej namacalnych.

Seria kreatywnych pamiątek Baby Art. to szeroka oferta różnorodnych zestawów do robienia gipsowych odcisków i odlewów rączek lub nóżek najmłodszych członków rodziny. Taki odlew pozwala "namacalnie", choć na chwilę, wrócić do przeszłości, gdy dziecko było zaledwie kruszynką.

Eleganckie ramki, ciekawe wzory i kolory - które do kolekcji były wybierane z myślą o współczesnych wnętrzach - pozwalają zaspokoić najbardziej wymagające gusty. W ofercie są także zestawy niestandardowe, np. odciski umieszczane na magnesach, których można używać na lodówce lub tablicy magnetycznej. Dla nieco starszych dzieci zadedykowana jest seria z farbkami do malowania wnętrza dłoni, by mogły robić barwne odciski na kolorowych płótnach naciągniętych na niewielkie ramki. Starszakom z pewnością spodoba się także miarka, która nie tylko pokazuje różnice we wzroście, ale i w wyglądzie i wielkości dłoni - szkrab "dokumentuje" własnoręcznym odciskiem lub zdjęciem kolejny etap swojego rozwoju. Ramki Baby Art. zatrzymują wzrok i przywołują wspomnienia. Warto mobilizować i inspirować siebie oraz bliskich do tworzenia wspaniałych pamiątek. Odwiedź nasz sklep, a pokażemy Ci wszystkie produkty z serii kreatywnych pamiątek Baby Art., oraz wyjaśnimy jak ich używać. Elegancki prezent dla bliskich, który pozwala zatrzymać czas.

obrazek36
MAM
  Dostępność:
 • Katowice
 • Poznań

MAM jest uznaną, austriacką marką medyczną z wieloletnią tradycją (firma istnieje od 40 lat) i posiadającą blisko 102 zarejestrowane patenty. MAM wraz z ekspertami medycznymi i naukowcami rozwija produkty, które są unikalne pod względem funkcjonalności i stylistyki, wspierają indywidualny rozwój każdego dziecka oraz czynią ich codzienne życie łatwiejszym. Produkty są tworzone wg najwyższych standardów bezpieczeństwa (5-letnie badania) i są sprzedawane w 61 krajach. Smoczki i butelki MAM powstają tylko w europejskich fabrykach.