Akcesoria do karmienia

obrazek1obrazek2obrazek3obrazek4obrazek5obrazek6obrazek7obrazek8obrazek9obrazek10obrazek11obrazek12obrazek13obrazek14obrazek15obrazek16obrazek17obrazek18obrazek19

Oferujemy produkty poniższych producentów:

obrazek20
BebeConfort Metrnity
  Dostępność:
 • Katowice
 • Poznań

Nowoczesna, stylowa seria produktów do karmienia, opieki i pielęgnacji "Maternity" marki Bebe Confort, to pewność, że najwyższa jakość idzie w parze z wygodą i funkcjonalnością. Od niezwykłej mnogości smoczków, butelek, gryzaczków aż po sterylizatory i akcesoria pielęgnacyjne dla młodej mamy. Zaufaj "Maternity" - bądź nowoczesną, troskliwą mamą.

Nasz Ekspert doradzi i dobierze produkty Bebe Confort Maternity zgodne z Twoimi potrzebami.

obrazek21
Philips Avent
  Dostępność:
 • Katowice
 • Poznań

Ciąża i pierwsze dni rodzicielstwa to ekscytujący i pełen wyzwań okres, w którym dobrze jest znacń eksperta w tej dziedzinie, gotowego wyciągnąć pomocna dłoń i zaopiekować się Toba i Twoim dzieckiem. Firma AVENT opracowuje i wytwarza produkty inspirowane przez naturę od 1984 roku. Produkty te zostały poddane wyczerpującym badaniom i próbom klinicznym. Obecnie jako Philips AVENT, będąca częścią koncernu Philips Group, firma stawia sobie za cel dalsze tworzenie nowatorskich rozwiązań, które sprawia, ze karmienie i opieka nad dzieckiem staną się jeszcze bezpieczniejsze i łatwiejsze. W naszej ofercie znajdują się produkty do karmienia (m.in. smoczki, butelki, pojemniki na mleko) oraz do opieki i higieny (laktatory, podgrzewacze, sterylizatory).

obrazek22
MAM
  Dostępność:
 • Katowice
 • Poznań

MAM jest uznaną, austriacką marką medyczną z wieloletnią tradycją (firma istnieje od 40 lat) i posiadającą blisko 102 zarejestrowane patenty. MAM wraz z ekspertami medycznymi i naukowcami rozwija produkty, które są unikalne pod względem funkcjonalności i stylistyki, wspierają indywidualny rozwój każdego dziecka oraz czynią ich codzienne życie łatwiejszym. Produkty są tworzone wg najwyższych standardów bezpieczeństwa (5-letnie badania) i są sprzedawane w 61 krajach. Smoczki i butelki MAM powstają tylko w europejskich fabrykach.