Marki i producenci w naszej ofercie

obrazek1
Baby Art
    Dostępność:
  • Katowice
  • Poznań

Foldery w komputerach i telefonach - to tam właśnie młodzi rodzice najczęściej przechowują zdjęcia swoich maluszków. Baby Art. zachęca do wspólnego z dzieckiem tworzenia wspomnień - i to tych najbardziej namacalnych.

Seria kreatywnych pamiątek Baby Art. to szeroka oferta różnorodnych zestawów do robienia gipsowych odcisków i odlewów rączek lub nóżek najmłodszych członków rodziny. Taki odlew pozwala "namacalnie", choć na chwilę, wrócić do przeszłości, gdy dziecko było zaledwie kruszynką.

Eleganckie ramki, ciekawe wzory i kolory - które do kolekcji były wybierane z myślą o współczesnych wnętrzach - pozwalają zaspokoić najbardziej wymagające gusty. W ofercie są także zestawy niestandardowe, np. odciski umieszczane na magnesach, których można używać na lodówce lub tablicy magnetycznej. Dla nieco starszych dzieci zadedykowana jest seria z farbkami do malowania wnętrza dłoni, by mogły robić barwne odciski na kolorowych płótnach naciągniętych na niewielkie ramki. Starszakom z pewnością spodoba się także miarka, która nie tylko pokazuje różnice we wzroście, ale i w wyglądzie i wielkości dłoni - szkrab "dokumentuje" własnoręcznym odciskiem lub zdjęciem kolejny etap swojego rozwoju. Ramki Baby Art. zatrzymują wzrok i przywołują wspomnienia. Warto mobilizować i inspirować siebie oraz bliskich do tworzenia wspaniałych pamiątek. Odwiedź nasz sklep, a pokażemy Ci wszystkie produkty z serii kreatywnych pamiątek Baby Art., oraz wyjaśnimy jak ich używać. Elegancki prezent dla bliskich, który pozwala zatrzymać czas.