Odzież + obuwie

obrazek1obrazek2obrazek3obrazek4obrazek5obrazek6obrazek7obrazek8obrazek9obrazek10obrazek11obrazek12obrazek13

Oferujemy produkty poniższych producentów:

obrazek14
Emel
  Dostępność:
 • Katowice

DLACZEGO EMELE?


Bo są wspaniałe! To jedyne buty dla dzieci produkowane ręcznie.

Wykonane tak, że dajemy Wieczystą Gwarancję.


Powstają w Manufakturze, w której pasjonaci dbają o dziecięce stopy, podczas gdy fabryki zajmują się produkcją obuwia.
Dlaczego montaż ręczny jest tak ważny? Żadna maszyna nie jest w stanie wyczuć naprężeń delikatnych skór, jakie powinny być stosowane w butach dziecięcych – dlatego możliwości ludzkich rąk są niezastąpione.
Nasze buciki po zaćwiekowaniu leżakują od 12 do 36 godzin, żeby skóra mogła się odprężyć i zachować odpowiedni kształt, bez stosowania plastikowych usztywniaczy – gdzie indziej nie ma na to czasu.
Opracowując nowy model, zawsze rozpoczynamy od analizy kształtu stopy. Nigdy nie korzystamy z gotowych form - Opracowujemy własne kopyta.
Podeszwa to podstawa, przez nią stopa ma kontakt z podłożem. By mieć gwarancję najwyższej jakości wszystkie podeszwy do roczków, nie tylko projektujemy, ale również wykonujemy sami.
Komfort dziecka przede wszystkim, potem styl i moda. Świetne modele, stworzone w myśl tej kombinacji, to nasz atut.
Wszystkie używane przez nas skóry nie zawierają rakotwórczego chromu. Skóra, to główny element konstrukcji, mający bezpośredni wpływ na wygodę, funkcjonalność i wygląd buta, dlatego jej doborem zajmuje się osobiście właścicielka firmy, stawiając garbarniom bardzo wysokie wymagania.
Do szycia używamy wyłącznie maszyn jednoigłowych, są bardziej pracochłonne, ale liczy się precyzja.
Każdy opracowany model, zanim wejdzie do produkcji, poddany jest „testom” przez zaprzyjaźnioną grupę dzieci. Następnie podlega kontroli Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie. Co 2 lata roczki poddajemy badaniom przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. W 2011 dostaliśmy najwyższe oceny we wszystkich kategoriach! Wszystkie te, oraz setki innych działań, mają tylko jeden cel: Dać komfort małym stopom. Komfort, który umożliwi prawidłowy rozwój stopy! Każde Dziecko Jest Wyjątkowe! Dlatego emele też.

obrazek15
Fixoni
  Dostępność:
 • Katowice

Duńska marka FIXONI to producent unikalnych, jakościowo nieporównywalnych z niczym innym, ubranek dla dzieci. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę body, pajaców, bluz, spodenek, kurteczek, koszulek, szortów. Dostępne rozmiary: od 50cm do 92 cm

obrazek16
Alles
  Dostępność:
 • Katowice
 • Poznań

Alles to uznany producent bielizny ciążowej. W naszej ofercie znaleźć można piękną i modną bieliznę dla mam - biustonosze do karmienia podszyte bawełną z antybakteryjnym wykończeniem, koszulki ciążowe, a także specjalne figi i topy. Bielizna naszej produkcji jest nie tylko stylowa, ale także funkcjonalna i wygodna.

Bielizna do karmienia

Aby zapewnić wszystkim mamom komfort i dobre samopoczucie wybieramy tkaniny najwyższej jakości, a następnie dokładnie opracowujemy konstrukcje wszystkich modeli. Nasze biustonosze i koszulki do karmienia posiadają większą możliwość regulacji niż standardowe staniki, dzięki czemu idealnie dopasowują się do ciała. Nasze Ekspertki pomogą dobrać Ci odpowiedni rozmiar i fason stanika. W sklepie znajduje się specjalnie przygotowane, intymne pomieszczenie, w którym możesz przymierzyć staniki i wybrać ten, który pasuje najlepiej. Oferujemy szeroką gamę rozmiarów i fasonów. Jeśli któregoś nie mamy, postaramy się go dla Ciebie sprowadzić w ciągu 14 dni, jeśli tylko znajduje się w ofercie dystrybutora. Bielizna Alles jest uwielbiana przez nasze Klientki - poczuj sie jak Królowa - przyjedź i wybierz dla siebie elegancki stanik dla mamy karmiącej, figi lub wysokiej jakości koszulę ciązową.

obrazek17
Stummer
  Dostępność:
 • Katowice

Stummer to solidny i sprawdzony producent odzieży dziecięcej o ugruntowanej pozycji w wielu krajach europejskich. Początki firmy sięgają do austriackiego miasta Linz w końcu 1940 roku. Założycielem firmy był Herr Stummer - człowiek napędzany wizją tworzenia produktów dla niemowląt najwyższej jakości . Firma od zawsze poszukuje nowych rozwiązań i wprowadza najlepsze wzorce i standardy w produkcji ubranek dziecięcych. W naszej ofercie znajdziecie bieliznę dziecięcą, spodnie, koszule, kurtki, kombinezony i wiele innych, doskonale wykonanych, trwałych ubrań.