Zabawki

obrazek1obrazek2obrazek3obrazek4obrazek5obrazek6obrazek7obrazek8obrazek9obrazek10obrazek11obrazek12obrazek13obrazek14obrazek15obrazek16obrazek17obrazek18obrazek19obrazek20obrazek21obrazek22obrazek23obrazek24obrazek25obrazek26obrazek27obrazek28

Oferujemy produkty poniższych producentów:

obrazek29
GOKI
    Dostępność:
  • Katowice

GOKI to nazwa marki oferującej wysokiej jakości drewnianych zabawek dla dzieci. Pięknie wykonane, nowoczesne, kolorowe i bezpieczne. Zabawki Goki to ekologiczne, drewniane cudeńka dla Maluchów w różnym wieku. Zabawki GOKI to doskonała alternatywa dla zwykłych, nudnych, plastikowych zabawek zalewających rynek. Edukacja, bezpieczeństwo i dobra zabawa spotykają się pod marką Goki.

obrazek30
Szumisie
    Dostępność:
  • Katowice
  • Poznań

Jak u Mamy
Szumiś to niezwykły miś, który SZUMI JAK SUSZARKA! Dlaczego? Bo biały szum przypomina noworodkom dźwięk, który słyszały w brzuchu mamy. Pomaga się wyciszyć i spokojnie zasnąć. Utula też maluchy cierpiące z powodu kolek. W przeciwieństwie do suszarki, Szumiś jest bezpieczny i może być przy dziecku zawsze i wszędzie. W łóżeczku, na spacerze czy w samochodzie.

Pięć szumów dla Maluszka
Każdy Szumiś wydaje aż PIĘĆ RODZAJÓW SZUMU, żeby lepiej dopasować się do potrzeb maluszków: dwa szumy o rożnych częstotliwościach przypominające dźwięk suszarki, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.. W prosty sposób - jednym przyciskiem - można zmieniać wydawany dźwięk. Urządzenie szumiące po 60 MINUTACH zaczyna się stopniowo WYCISZAĆ, żeby nie wybudzić śpiącego dziecka i sam się wyłącza.

Made in Poland
Wszystkie produkty z szumisiowej kolekcji zostały WYPRODUKOWANE W POLSCE. Misie szyte ręcznie w szwalni pod Łowiczem a mechanizmy produkowane w firmie z Warszawy.